Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături











15.210,04 lei Prețul inițial a fost: 15.210,04 lei.7.999,00 leiPrețul curent este: 7.999,00 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 67840915
Transformă-ți dormitorul într-un spațiu elegant și organizat cu acest dulap sofisticat și modern! Designul său impresionant combină alb imaculat cu uși centrale din sticlă fumurie, oferindu-i un aer rafinat și exclusivist. Compartimentarea inteligentă, cu bare pentru umerașe, rafturi și sertare, îți permite să păstrezi hainele și accesoriile perfect organizate. Mânerele discrete și liniile minimaliste îl fac ideal pentru un decor contemporan, adăugând stil și funcționalitate în orice încăpere. Alege luxul bine organizat și adu un plus de eleganță casei tale!
| Codul produsului | 67840915 |
|---|---|
| Categorie | Dulap |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Latime | 301 cm |
| Adâncime | 63 cm |
| Înălțime | 235 cm |
| Numar compartimente | 3 |
| Numar de rafturi | 9 |
| Numar de sertare | 3 |
| Numar de usi | 6 |
| Adancime interior sertar | 43,7 cm |
| Inaltime interior sertar | 10,9 cm |
| Latime interior sertar | 81,9 cm |
| Adancime rafturi | 50 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Largimea rafturilor | 98 cm |
| Numărul de șine pentru haine | 4 |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei pentru haine | 40 kg |
| Lungimea șinei pentru haine | 97,3 cm |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 20 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet