Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături










6.491,30 lei Prețul inițial a fost: 6.491,30 lei.3.456,78 leiPrețul curent este: 3.456,78 lei.
2 în stoc
Articolul nr. 86066926
Adaugă rafinament și funcționalitate dormitorului tău cu acest dulap modern și spațios, creat pentru a oferi un echilibru perfect între design minimalist și depozitare practică. Cu finisaj alb mat și mânere argintii elegante, dulapul se integrează armonios în orice stil de amenajare — de la contemporan la clasic.
| Codul produsului | 86066926 |
|---|---|
| Categorie | Dulap |
| Material | Material lemnos |
| Culoare | Alb |
| Culoare manere | Argintii |
| Latime | 271 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Înălțime | 210 cm |
| Adancime rafturi | 45 cm |
| Largimea rafturilor | 88 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Lungimea șinelor de haine | 87,3 cm |
| Numar de rafturi | 5 |
| Număr de șine de haine | 3 |
| Numar de usi | 6 |
| Numar de manere | 3 |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei de haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a rafturilor | 10 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
2 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet