Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături









4.621,74 lei Prețul inițial a fost: 4.621,74 lei.2.597,18 leiPrețul curent este: 2.597,18 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 24499341
Acest dulap ultra-modern aduce un plus de stil și funcționalitate în orice dormitor. Designul său minimalist în alb pur este completat de un panou elegant cu linii verticale negre, adăugând un contrast subtil și sofisticat. Oglinda centrală nu doar că amplifică luminozitatea și spațiul camerei, dar este și extrem de practică pentru pregătirea zilnică. Cu un interior bine organizat, acest dulap oferă un spațiu generos pentru hainele și accesoriile tale, fiind ideal pentru cei care doresc ordine și estetică impecabilă. Este alegerea perfectă pentru un decor contemporan care impresionează prin simplitate și eleganță!
| Greutate | 170 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 24499341 |
| Categorie | Dulap |
| Material | Mdf si PAL |
| Culoare | Alb |
| Latime | 226 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Înălțime | 210 cm |
| Numar compartimente | 2 |
| Numar de rafturi | 2 |
| Numar de usi | 4 |
| Adancime rafturi | 48 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Largimea rafturilor | 111 cm |
| Numărul de șine pentru haine | 2 |
| Lungimea barei de haine | 111 cm |
| Capacitate maximă de încărcare pentru șină pentru haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 10 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet