Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




7.296,89 lei Prețul inițial a fost: 7.296,89 lei.3.048,90 leiPrețul curent este: 3.048,90 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 21888362
Adaugă un plus de eleganță și funcționalitate dormitorului tău cu acest dulap spațios și modern, conceput pentru a îmbina stilul contemporan cu organizarea eficientă. Finisajul alb mat și mânerele gri metalizat oferă un contrast rafinat, iar oglinzile centrale reflectă lumina, făcând încăperea să pară mai mare și mai luminoasă.
| Codul produsului | 21888362 |
|---|---|
| Categorie | Dulap |
| Material | Material lemnos |
| Culoare | Gri mătase |
| Culoare manere | negru mat |
| Latime | 226 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Înălțime | 229 cm |
| Adancime rafturi | 45 cm |
| Largimea rafturilor | 88 cm |
| Largimea rafturilor 2 | 43 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Lungimea șinelor de haine mari | 87,3 cm |
| Lungimea șinelor mici pentru haine | 42,6 cm |
| Lățimea sertarului | 39,9 cm |
| Adâncimea sertarului | 43,2 cm |
| Înălțimea sertarului | 20,3 cm |
| Numar de rafturi | 5 |
| Număr de șine de haine | 3 |
| Numar de sertare | 6 |
| Numar de usi | 2 uși simple, 3 uși cu oglindă |
| Numar de manere | 9 |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei de haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a rafturilor | 10 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet