Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături



5.497,99 lei Prețul inițial a fost: 5.497,99 lei.2.437,08 leiPrețul curent este: 2.437,08 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 44662869
Alege un design elegant și modern cu acest dulap spațios în nuanță albă, completat de detalii calde din lemn de stejar masiv. Liniile curate, finisajele de calitate și compartimentarea practică îl fac alegerea perfectă pentru un dormitor aerisit și organizat.
| Codul produsului | 44662869 |
|---|---|
| Categorie | Dulap |
| Material | Material lemnos |
| Culoare | Alb |
| Culoare picioare | Stejar |
| Latime | 181 cm |
| Adâncime | 53 cm |
| Înălțime | 203 cm |
| Adancime rafturi | 50 cm |
| Largimea rafturilor | 90 cm |
| Lungimea șinei de haine | 88 cm |
| Material picioare | Lemn masiv |
| Înălțime picioare | 10 cm |
| Numar de rafturi | 4 |
| Numar compartimente | 6 |
| Numar de usi | 4 |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei de haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a rafturilor | 20 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet