Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0,00 lei
1 în stoc
Articolul nr. 77644043
| Categorie | Dulap |
|---|---|
| Material | PAL |
| Culoare | grafit |
| Latime | 151 cm |
| Adâncime | 63 cm |
| Înălțime | 235 cm |
| Numar de rafturi | 5 |
| Număr de șine de haine | 2 |
| Numar de usi | 3 |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei de haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a rafturilor | 20 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet