Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături









3.233,02 lei Prețul inițial a fost: 3.233,02 lei.1.734,51 leiPrețul curent este: 1.734,51 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 82533853
Dulap modern cu uși rotative, cu compartimentări interioare bine gândite
Dulap cu spatiu generos de depozitare in interiorul dulapului
Rafturile și suporturile pentru haine din dulap pot fi folosite individual și reglate pe înălțime
Dulapul cu ușă rotativă de la rauch emană o atmosferă modernă de locuit și asigură ordine. Puteți deschide șifonierul clasic cu ușă rotativă cu mânere moderne și puteți ajunge rapid și în doar câțiva pași în interiorul spațios al dulapului. Un punct culminant al dulapului cu uși rotative este aspectul confortabil, cu o mulțime de opțiuni de spațiu de depozitare. Rafturile robuste sunt deosebit de potrivite pentru depozitarea cu economie de spațiu a hainelor pliate, astfel încât să aveți întotdeauna totul în dulap dintr-o privire. Rochiile, cămășile, bluzele etc. pot fi depozitate fără șifon pe șinele pentru haine din garderobă. Atât rafturile, cât și șina pentru haine pot fi montate la înălțimi variabile și se pot adapta propriului stil de organizare.
| Greutate | 130 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 82533853 |
| Categorie | Dulap |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Adâncime | 54 cm |
| Latime | 136 cm |
| Înălțime | 229 cm |
| Numar compartimente | 2 |
| Numar de rafturi | 6 |
| Numar de usi | 3 |
| Adancime rafturi | 45 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Largimea rafturilor | 88 cm |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 10 kg |
| Capacitate maximă de încărcare pentru șină de haine | 40 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Origine | Germania |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Transport | Gratuit în toată țara |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet