Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







Articolul nr. 74731142
Transformă-ți dormitorul într-un spațiu ordonat și elegant cu dressingul premium în finisaj alb lucios, completat de oglinzi generoase și o compartimentare practică. Creat în Germania din PAL de înaltă calitate, acest dressing îmbină perfect designul modern cu funcționalitatea maximă. Cele patru uși glisante, dintre care două cu oglinzi, oferă acces ușor și amplifică vizual spațiul, adăugând un plus de lumină și rafinament încăperii. Interiorul generos include 12 rafturi și 2 bare pentru haine, oferind suficient loc pentru depozitarea hainelor, accesoriilor și lenjeriilor.
| Codul produsului | 87386516 |
|---|---|
| Categorie | Dressing |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Fronturi | Oglindă |
| Latime | 181 cm |
| Adâncime | 187 cm |
| Înălțime | 210 cm |
| Adancime rafturi | 48 cm |
| Lungimea șinelor de haine | 65 cm |
| Numar de rafturi | 12 |
| Număr de șine de haine | 2 |
| Numar de usi | 4 |
| Număr de oglinzi | 2 |
| Capacitatea maximă de încarcare a șinei de haine | 40 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet