Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Articolul nr. 79445547
Acest dressing impresionant combină perfect estetica modernă cu funcționalitatea. Cu uși glisante de esență naturală și un panou central cu oglindă elegantă, acesta oferă o soluție practică de depozitare, maximizând spațiul în dormitor. Oglinda generoasă adaugă luminozitate și creează iluzia unui spațiu mai mare, în timp ce finisajul din lemn aduce o notă caldă și sofisticată. Ideal pentru interioare contemporane, acest dressing nu doar că este util, ci devine și un element decorativ rafinat în orice cameră.
| Greutate | 190 kg |
|---|---|
| Categorie | Dressing |
| Material | PAL |
| Culoare | Stejar |
| Latime | 360 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Înălțime | 229 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Numar de usi | 3 |
| Capacitate maximă de încărcare pentru șină pentru haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 10 kg |
| Oglinda | Da |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Muresan Laura (Achiziție verificată) –
Foarte multumita! Comanda plasata, livrata si montata in aceeasi zi! Servicii top si produsul e in stare foarte buna! Recomand cu toata increderea!