Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Articolul nr. 99725215
Acest dressing elegant și funcțional aduce un aer de naturalețe rafinată în orice dormitor modern. Cu aspecte naturale de noduri și fibre, emană căldură și stil rustic contemporan. Ușile glisante eficiente maximizează utilizarea spațiului, oferind un acces facil și rapid la garderobă, în timp ce oglinda centrală integrată adaugă profunzime și lumină încăperii, creând iluzia unui spațiu mai mare și mai luminos.
| Categorie | Dressing |
|---|---|
| Material | PAL |
| Culoare | antracit/stejar |
| Latime | 315 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Înălțime | 229 cm |
| Numar compartimente | 20 |
| Numar de usi | 3 |
| Adancime rafturi | 48 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei pentru haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 10 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet