Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Cod Produs : 70557923
| Categorie | Dressing |
|---|---|
| Material | PAL |
| Culoare | Gri mătase |
| Latime | 271 cm |
| Adâncime | 68cm |
| Înălțime | 223 cm |
| Numar compartimente | 9 |
| Numar de usi | 3 |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet