Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







6.520,18 lei Prețul inițial a fost: 6.520,18 lei.2.744,01 leiPrețul curent este: 2.744,01 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 73170221
Acest dressing modern, cu un design alb imaculat și uși glisante prevăzute cu oglindă centrală, aduce o notă de eleganță minimalistă în orice încăpere. Perfect pentru spații luminoase, oglinda integrată nu doar adaugă un element practic, ci și amplifică vizual dimensiunea camerei, creând o atmosferă aerisită și sofisticată. Construit din materiale durabile, oferă o compartimentare inteligentă care maximizează spațiul de depozitare, asigurând organizarea impecabilă a garderobei tale. Acest dressing este soluția ideală pentru cei care doresc un interior funcțional, modern și estetic plăcut!
| Codul produsului | 73170221 |
|---|---|
| Categorie | Dressing |
| Material | Mdf si PAL |
| Culoare | Alb |
| Latime | 203 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Înălțime | 210 cm |
| Numar compartimente | 3 |
| Numar de rafturi | 7 |
| Numar de sertare | 2 |
| Numar de usi | 3 |
| Inaltime interior sertar | 6 cm |
| Latime interior sertar | 52 cm |
| Adancime interior sertar | 39 cm |
| Numărul de șine pentru haine | 3 |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet