Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături










5.470,43 lei Prețul inițial a fost: 5.470,43 lei.2.927,56 leiPrețul curent este: 2.927,56 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 97649916
Acest dressing elegant și funcțional aduce un aer de naturalețe rafinată în orice dormitor modern. Cu aspecte naturale de noduri și fibre, emană căldură și stil rustic contemporan. Ușile glisante eficiente maximizează utilizarea spațiului, oferind un acces facil și rapid la garderobă, în timp ce oglinda centrală integrată adaugă profunzime și lumină încăperii, creând iluzia unui spațiu mai mare și mai luminos.
| Codul produsului | 97649916 |
|---|---|
| Categorie | Dressing |
| Material | PAL |
| Culoare | Sonoma |
| Latime | 203 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Înălțime | 210 cm |
| Numar compartimente | 3 |
| Numar de rafturi | 5 |
| Numar de usi | 3 |
| Adancime rafturi | 48 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Largimea rafturilor | 66 cm |
| Numarul de bare pentru haine | 3 |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei pentru haine | 40 kg |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 10 kg |
| lungimea șinelor pentru haine | 65 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet