Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături










5.099,28 lei Prețul inițial a fost: 5.099,28 lei.3.252,84 leiPrețul curent este: 3.252,84 lei.
2 în stoc
Articolul nr. 27107212
Acest dressing elegant și modern este soluția ideală pentru cei care caută să aducă un plus de stil și funcționalitate în dormitorul lor. Designul său cu linii curate și finisajul de culoare închisă adaugă un aer sofisticat, perfect pentru interioarele contemporane. Oglinda centrală integrată nu doar că mărește vizual spațiul, dar reflectă lumina naturală, creând un ambient luminos și aerisit. Cu un spațiu de depozitare generos și bine organizat, acest dressing este conceput pentru a îmbina utilitatea cu estetica, transformând orice dormitor într-un spațiu elegant și ordonat. Ideal pentru cei care apreciază eleganța subtilă și designul funcțional.
| Greutate | 160 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 27107212 |
| Culoare | Gri antracit |
| Categorie | Dressing |
| Material | PAL |
| Înălțime | 210 cm |
| Latime | 203 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Numar compartimente | 3 |
| Compartiment 1(stanga) | Lungime: 67,5 cm Adancime: 48 cm 2 rafturi Bara de haine |
| Compartiment 2 | Lungime: 67,5 cm Adancime: 48 cm 2 rafturi Bara de haine |
| Compartiment 3 | Lungime: 67,5 cm Adancime: 48 cm 1 raft Bara de haine |
| Lungimea barei de haine | 65 cm |
| Capacitate maximă de încărcare pentru șină de haine | 40 kg |
| Grosimea rafturilor | 1,6 cm |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 10 kg |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
2 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet