Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături








6.360,39 lei Prețul inițial a fost: 6.360,39 lei.2.927,56 leiPrețul curent este: 2.927,56 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 97341205
Acest dressing modern, cu un design îndrăzneț și contemporan, adaugă un plus de eleganță și rafinament oricărui dormitor. Panourile de culoare închisă creează un contrast puternic și sofisticat, în timp ce oglinda centrală mărește vizual spațiul și reflectă lumina, oferind un efect de profunzime și luminozitate. Liniile curate și minimaliste fac din acest dressing o alegere ideală pentru cei care doresc să îmbine funcționalitatea cu un stil urban și modern. Este o piesă de mobilier care aduce un plus de caracter și stil locuinței tale, oferindu-ți în același timp un spațiu generos pentru organizarea hainelor și accesoriilor.
| Greutate | 155 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 203 × 62 × 210 cm |
| Codul produsului | 97341205 |
| Marca | Rauch |
| Culoare | gri antracit |
| Material | PAL |
| Mânere de culoare | aluminiu |
| Culoare design interior | aspect de in |
| Lățime | 203 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Înălțime | 210 cm |
| Lungimea barei de haine | 65 cm |
| Diviziune interioară | 66/65/66 cm |
| Capacitatea maxima de încărcare a șinei | 40 kg |
| Capacitatea maxima de încărcare a raftului | 20 kg |
| Număr uși | 3 |
| Numar compartimente | 3 |
| Compartiment 1(stanga) | Lungime: 66 cm Adancime: 48 cm 4 rafturi |
| Compartiment 2 | Lungime: 66 cm Adancime: 48 cm 2 bare de haine |
| Compartiment 3 | Lungime: 66 cm Adancime: 48 cm 1 raft Bara de haine |
| Tip de rafturi | pot fi așezate după preferința |
| Categorie | Dressing |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet