Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Articolul nr. 40116449
| Categorie | Dressing |
|---|---|
| Material | PAL |
| Culoare | alb alpin |
| Latime | 136 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Înălțime | 229 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Numar compartimente | 12 |
| Numar de usi | 2 |
| Capacitate maximă de încărcare a șinei de haine | 40 kg |
| Capacitatea maximă de încarcare a rafturilor | 10 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet