Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Nr. articol : 93480824
| Tip produs | Dressing |
|---|---|
| Culoare | Gri Sahara / Gri antracit |
| Material | Material lemnos |
| Latime | 135 cm |
| Inaltime | 198 cm |
| Adancime | 63 cm |
| Numar usi | 2 |
| Numar compartimente | 6 |
| Garantie | 12 Luni |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit in toata tara |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet