Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături



708,08 lei Prețul inițial a fost: 708,08 lei.357,91 leiPrețul curent este: 357,91 lei.
Articolul nr. 20125359
Acest cuier pe roți redefinește organizarea modernă cu un design minimalist și funcționalitate maximă! Construit într-o nuanță elegantă de alb, acest cuier se integrează perfect în orice decor, aducând un plus de rafinament și ordine în locuința ta.
Datorită structurii metalice solide și a coșului spațios pentru depozitare, poți organiza cu ușurință hainele, gențile sau accesoriile, păstrându-le la îndemână și bine organizate. Cârligele poziționate strategic oferă spațiu suplimentar pentru eșarfe, pălării sau genti mici, maximizând funcționalitatea fiecărui detaliu.
| Codul produsului | 20125359 |
|---|---|
| Categorie | Cuier |
| Material | Otel |
| Culoare | Alb |
| Latime | 43 cm |
| Adâncime | 28 cm |
| Înălțime | 172 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet