Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







7.130,23 lei Prețul inițial a fost: 7.130,23 lei.2.744,01 leiPrețul curent este: 2.744,01 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 676931
Adaugă o notă exotică și artistică locuinței tale cu această comodă unică, inspirată din stilul vintage oriental. Detaliile sculptate manual și nuanțele vibrante de albastru și auriu transformă această piesă într-un adevărat punct de atracție. Realizată cu măiestrie, comoda oferă atât spațiu practic de depozitare, cât și o estetică sofisticată, ideală pentru un living plin de personalitate sau un hol care surprinde prin originalitate. Perfectă pentru cei care apreciază designul autentic și poveștile transmise prin mobilier!
| Codul produsului | 676931 |
|---|---|
| Categorie | Comoda |
| Material | Lemn masiv de salcam |
| Culoare | Pictat manual |
| Latime | 80 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 120 cm |
| Numar compartimente | 1 |
| Numar de rafturi | 2 |
| Numar de usi | 2 |
| Adancime compartiment | 31 cm |
| Inaltime compartiment | 30 cm |
| Latime interior compartiment | 74 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet