Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




2.414,50 lei Prețul inițial a fost: 2.414,50 lei.1.183,87 leiPrețul curent este: 1.183,87 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 23733555
Această comodă modernă cu influențe scandinave combină funcționalitatea cu un design minimalist, perfect pentru interioare luminoase și aerisite. Fabricată din materiale de calitate, cu o carcasă din lemn natural și fronturi gri olive, oferă un contrast elegant care se potrivește oricărui decor contemporan. Liniile sale curate și picioarele înalte din lemn masiv adaugă o notă de rafinament și contribuie la crearea unui aspect spațios. Dotată cu spații generoase de depozitare, inclusiv două sertare și un dulap, această piesă este ideală pentru organizarea obiectelor esențiale într-un mod discret. Comoda este perfectă pentru livinguri, dormitoare sau birouri, aducând un plus de stil și funcționalitate fiecărui colț al casei tale.
| Greutate | 90 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 23733555 |
| Categorie | Comoda |
| Material | Mdf si PAL |
| Culoare | verde olive |
| Latime | 107 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 87 cm |
| Numar compartimente | 1 |
| Numar de rafturi | 1 |
| Numar de sertare | 3 |
| Numar de usi | 1 |
| Adancime compartiment | 34 cm |
| Inaltime compartiment | 29 cm |
| Latime interior compartiment | 50 cm |
| Adancime interior sertar | 33 cm |
| Inaltime interior sertar | 10 cm |
| Latime interior sertar | 46 cm |
| Garda la sol | 19,5 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet