Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături








3.897,20 lei Prețul inițial a fost: 3.897,20 lei.1.284,82 leiPrețul curent este: 1.284,82 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 206126
Această comodă cu design eclectic aduce un mix unic de stiluri și texturi în orice interior. Realizată din lemn masiv, comoda impresionează prin detaliile sculptate manual și sertarele decorate cu motive metalice în relief, oferind un contrast bogat și plin de caracter. Fiecare sertar este un punct de atracție, combinând finisaje metalice și lemn patinat pentru un look vintage-industrial. Această piesă versatilă este perfectă pentru a adăuga un accent artistic în living, dormitor sau hol, oferind totodată spațiu de depozitare practic și elegant.
Lucrata manual.
| Greutate | 68 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 206126 |
| Categorie | Comoda |
| Material | Lemn masiv |
| Culoare | Mixt |
| Latime | 30 cm |
| Adâncime | 30 cm |
| Înălțime | 90 cm |
| Culoare manere | Negre |
| Picioare | 4 |
| Numar de sertare | 4 |
| Adancime interior sertar | 21 cm |
| Inaltime interior sertar | 16 cm |
| Latime interior sertar | 23 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Conditii de livrare | Asamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet