Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




1.509,20 lei Prețul inițial a fost: 1.509,20 lei.633,23 leiPrețul curent este: 633,23 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 692751
1 usa
1 etaj
Lemn masiv certificat FSC®
Ideal pentru spatii mici
Cu bucșă practică pentru cablu
Cu aspectul său atemporal, lowboard-ul elegant asigură o ambianță de bun gust în zona de zi. Ca o piesă de mobilier TV, te invită la o seară frumoasă TV cu prietenii sau familia. Prelucrarea solidă a lemnului de pin certificat FSC® înseamnă că această piesă de mobilier va dura mult timp. Sertarele cu rulare lină servesc drept spațiu de depozitare extras. Compartimentele deschise oferă spațiu pentru colecția internă de DVD-uri, de exemplu, și sunt reglabile pe înălțime. Multe lucruri de zi cu zi își găsesc locul într-un compartiment din spatele ușii. Balamaua ușii este pe partea dreaptă.
| Greutate | 49 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 130 × 43 × 55 cm |
| Codul produsului | 692751 |
| Colecție | Veneția |
| Material | Lemn masiv pin |
| Culoare | maro |
| Adâncime | 43 cm |
| Înălțime | 55 cm |
| Garanție | 12 luni |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
| Picioare | Prezintă piciorușe micuțe |
| Origine | Germania |
| Piesă de mobilier versatilă | Da |
| Stil | Clasic |
| Tip mobilier | Comodă TV |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet