Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




3.617,26 lei Prețul inițial a fost: 3.617,26 lei.1.642,74 leiPrețul curent este: 1.642,74 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 49732408
Această comodă TV din lemn natural combină armonios stilul rustic cu accente moderne, fiind piesa perfectă pentru un living elegant și funcțional. Designul său aerisit, cu picioare înălțate și uși cu detalii din ratan, adaugă un farmec aparte și un aer boem în orice decor.
Oferă spațiu generos de depozitare prin cele două compartimente închise și cele două rafturi deschise, ideale pentru dispozitive multimedia sau obiecte decorative. Fabricată din materiale durabile, această comodă TV este o alegere versatilă, potrivită atât pentru interioare minimaliste, cât și pentru cele inspirate din natură.
| Codul produsului | 49732408 |
|---|---|
| Categorie | Comoda TV |
| Material | Lemn masiv |
| Culoare | maro |
| Latime | 160 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 50 cm |
| Numar compartimente | 4 |
| Numar de usi | 2 |
| Adancime compartiment | 37 cm |
| Inaltime compartiment | 21 cm |
| Latime interior compartiment | 40,5 cm |
| Origine | Europa |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet