Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături






11.521,41 lei Prețul inițial a fost: 11.521,41 lei.3.202,88 leiPrețul curent este: 3.202,88 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 51717159
Transformă-ți locuința într-un sanctuar al eleganței și al detaliilor artistice cu această comodă uimitoare, inspirată din stilul boem. Finisajul alb mat pune în valoare sculpturile florale rafinate, adăugând un aer de unicitate și rafinament. Cu un spațiu generos de depozitare ascuns în spatele ușilor meticulos decorate, această piesă nu este doar estetică, ci și funcțională. Ideală pentru living, dormitor sau hol, comoda devine punctul central al oricărui decor, emanând căldură și stil. Alege un mobilier care spune o poveste!
| Codul produsului | 51717159 |
|---|---|
| Categorie | Comoda |
| Material | lemn masiv de mango |
| Culoare | Alb murdar |
| Latime | 175 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 84 cm |
| Numar compartimente | 2 |
| Numar de rafturi | 2 |
| Numar de usi | 4 |
| Adancime compartiment | 30 cm |
| Inaltime compartiment | 30 cm |
| Latime interior compartiment | 82 cm |
| Capacitate maximă de încărcare a raftului | 10 kg |
| Capacitate maximă de încărcare | 80 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet