Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături





1.092,31 lei Prețul inițial a fost: 1.092,31 lei.330,38 leiPrețul curent este: 330,38 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 18968943
Această comodă aduce un echilibru perfect între eleganța minimalistă și funcționalitatea modernă. Realizată din lemn natural de înaltă calitate, cu un finisaj cald și rafinat, această piesă de mobilier emană un aer de sofisticare contemporană. Designul său simplu, dar elegant, cu linii curate și o bază contrastantă, o face ideală pentru orice interior modern. Este perfectă pentru a adăuga un plus de stil și ordine în orice cameră, oferind spațiu de depozitare discret și eficient. Transformă-ți spațiul de locuit cu această comodă versatilă și atractivă.
Fabricat în Europa.
| Greutate | 34 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 48 × 46 cm |
| Codul produsului | 18968943 |
| Categorie | Comoda |
| Material | Fronturile din MDF, iar corpul din PAL |
| Culoare | Maro-Alb |
| Adâncime | 48 cm |
| Latime | 70 cm |
| Înălțime | 46 cm |
| Numar de usi | 1 |
| Numar compartimente | 2 |
| Latime interior compartiment | 32 cm |
| Adancime compartiment | 44 cm |
| Inaltime compartiment | 31 cm |
| Greutatea admisă placii superioare | 25 kg |
| Picioare | Prezintă piciorușe micuțe |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Colecție | Jamaica |
| Garanție | 12 luni |
| Stil | Clasic, modern |
| Piesă de mobilier versatilă | Da |
| Origine | Germania |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet