Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături



2.886,40 lei Prețul inițial a fost: 2.886,40 lei.1.927,23 leiPrețul curent este: 1.927,23 lei.
Stoc epuizat
Comoda modernă de 160 cm este alegerea ideală pentru un interior elegant și funcțional. Realizată într-o combinație rafinată de alb lucios și detalii din stejar, piesa de mobilier adaugă un plus de stil oricărei încăperi. Designul minimalist, completat de picioarele în stil scandinav, oferă un aspect aerisit și contemporan.
Cu 2 uși și 3 sertare spațioase, comoda îți oferă suficient loc pentru depozitarea obiectelor de uz zilnic, a textilelor sau a accesoriilor. Suprafața superioară poate fi folosită pentru a expune decorațiuni, fotografii sau lămpi.
| Adâncime | 40 cm |
|---|---|
| Înălțime | 83 cm |
| Latime | 160 cm |
| Culoare | Alb lucios |
| Material | Fronturile din MDF, iar corpul din PAL |
| Nr. compartimente | 2 uși cu polițe interioare 3 sertare centrale |
| Stil | Modern / Scandinavian |
| Picioare | Lemn finisaj stejar, înalte, pentru curățare ușoară sub piesă |
| Funcționalitate | Spațiu generos de depozitare, ușor de integrat în living, dining sau hol |
| Întreținere | Se curată ușor cu o laveta umeda |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Garanție | 12 luni |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet