Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







4.166,15 lei Prețul inițial a fost: 4.166,15 lei.1.275,64 leiPrețul curent este: 1.275,64 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 306105
Această comodă compactă din lemn natural este ideală pentru spațiile mici, aducând atât funcționalitate, cât și un stil rustic autentic. Cu un design robust și durabil, comoda oferă cinci sertare practice și un compartiment cu ușă, perfect pentru organizarea obiectelor de uz zilnic. Mânerele metalice adaugă un contrast subtil și un accent clasic, completând aspectul tradițional al piesei. Perfectă pentru bucătării, holuri sau dormitoare, această comodă combină eficient spațiul de depozitare cu un design natural și atemporal.
Fabricat in Europa.
| Greutate | 60 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 75 × 60 × 85 cm |
| Codul produsului | 306105 |
| Culoare | maro |
| Categorie | Comoda |
| Material | Lemn masiv pin |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Latime | 75 cm |
| Numar compartimente | 1 |
| Numar de sertare | 5 |
| Numar de rafturi | 1 |
| Numar de usi | 1 |
| Picioare | 4 |
| Piesă de mobilier versatilă | Da |
| Culoare manere | Maro |
| Adancime rafturi | 54,6 cm |
| Grosime rafturi | 1,5 cm |
| Adancime interior sertar | 43,1 cm |
| Inaltime interior sertar | 8,7 cm |
| Latime interior sertar | 44,3 cm |
| Greutatea admisă placii superioare | 20 kg |
| Greutatea admisă pentru raft | 10 kg |
| Grosimea pereților corpului | 1,5 cm |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Origine | Germania |
| Stil | Clasic |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
| Garanție | 12 luni |
| Transport | Gratuit în toată țara |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet