Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




4.330,82 lei Prețul inițial a fost: 4.330,82 lei.1.183,87 leiPrețul curent este: 1.183,87 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 762777
Această comodă din lemn natural, cu un design rustic și funcțional, este ideală pentru a aduce un aer cald și primitor în orice locuință. Construită din lemn masiv, aceasta oferă durabilitate și un aspect atemporal, perfect pentru interioare tradiționale sau rustice. Dispune de două sertare superioare și trei compartimente cu uși, oferind suficient spațiu pentru organizarea eficientă a diverselor articole. Mânerele metalice adaugă un accent clasic și asigură o utilizare ușoară și confortabilă. Această comodă este o alegere excelentă pentru cei care doresc să combine funcționalitatea cu un design natural și plăcut estetic.
Fabricat in Europa.
| Greutate | 60 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 50 × 80 cm |
| Codul produsului | 762777 |
| Categorie | Comoda |
| Culoare | maro |
| Material | Lemn masiv pin |
| Adâncime | 50 cm |
| Latime | 100 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Numar compartimente | 1 |
| Numar de sertare | 4 |
| Numar de usi | 1 |
| Numar de rafturi | 1 |
| Culoare manere | Maro |
| Adancime interior sertar | 43 cm |
| Inaltime interior sertar | 20 cm |
| Latime interior sertar | 44 cm |
| Înălțimea picioarelor | 12 cm |
| Greutatea admisă placii superioare | 20 kg |
| Greutatea admisă pentru sertar | 5 kg |
| Picioare | 4 |
| Stil | Clasic |
| Origine | Germania |
| Garanție | 12 luni |
| Piesă de mobilier versatilă | Da |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet