Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături



3.018,95 lei Prețul inițial a fost: 3.018,95 lei.1.275,64 leiPrețul curent este: 1.275,64 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 262018
Această comodă elegantă, cu un design clasic și rafinat, adaugă un aer de șarm rustic oricărei încăperi. Fabricată din lemn de înaltă calitate și finisată într-un alb pur, comoda oferă o combinație perfectă între funcționalitate și estetică. Spațiile de depozitare generoase, completate de coșuri împletite și sertare, sunt ideale pentru organizarea eficientă a obiectelor de uz zilnic. Fie că este amplasată în living, dormitor sau hol, această piesă de mobilier aduce un plus de stil și ordine în casa ta.
Fabricat in Europa.
| Greutate | 89 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 105 × 45 × 115 cm |
| Codul produsului | 262018 |
| Categorie | Comoda |
| Material | Fronturile din MDF, iar corpul din PAL |
| Culoare | Alb mudar |
| Adâncime | 45 cm |
| Latime | 105 cm |
| Înălțime | 115 cm |
| Numar compartimente | 4 |
| Numar de sertare | 2 |
| Numar de rafturi | 3 |
| Numar de usi | 1 |
| Latime interior compartiment | 36 cm |
| Adancime compartiment | 35 cm |
| Inaltime compartiment | 33 cm |
| Adancime interior sertar | 28 cm |
| Inaltime interior sertar | 12 cm |
| Latime interior sertar | 33 cm |
| Picioare | Prezintă piciorușe micuțe |
| Culoare manere | Negre |
| Colecție | Tenerife |
| Stil | Într-un stil rustic, modern |
| Tip mobilier | Comoda |
| Piesă de mobilier versatilă | Da |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Origine | Germania |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Garanție | 12 luni |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet