Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături



1.881,33 lei Prețul inițial a fost: 1.881,33 lei.761,72 leiPrețul curent este: 761,72 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 890494
Această comodă rustică, cu un finisaj alb antichizat, adaugă un farmec tradițional și funcționalitate în orice spațiu de locuit. Proiectată pentru a economisi spațiu, include un compartiment generos cu ușă pentru depozitare și un raft superior cu spații dedicate pentru sticle de vin. Mânerul metalic detaliat adaugă un accent vintage, completând aspectul clasic al piesei. Ideală pentru bucătării, livinguri sau colțuri de relaxare, această comodă nu doar că oferă soluții de depozitare, dar și îmbunătățește estetic orice interior.
Fabricat in Europa.
| Greutate | 62 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 63 × 45 × 100 cm |
| Codul produsului | 890494 |
| Categorie | Comoda |
| Culoare | Alb mudar |
| Material | Fronturile din MDF, iar corpul din PAL |
| Latime | 63 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Înălțime | 100 cm |
| Numar compartimente | 2 |
| Numar de usi | 1 |
| Numar de rafturi | 1 |
| Latime interior compartiment | 40 cm |
| Adancime compartiment | 33 cm |
| Inaltime compartiment | 29 cm |
| Grosime rafturi | 1,6 cm |
| Culoare manere | Negre |
| Greutatea admisă placii superioare | 20 kg |
| Greutatea admisă pentru raft | 5 kg |
| Picioare | Prezintă piciorușe micuțe |
| Piesă de mobilier versatilă | Da |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Stil | Într-un stil rustic, modern |
| Origine | Germania |
| Garanție | 12 luni |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet