Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături


2.851,20 lei Prețul inițial a fost: 2.851,20 lei.1.238,94 leiPrețul curent este: 1.238,94 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 248916
Această comodă elegantă combină funcționalitatea cu un design clasic, perfect pentru a aduce un plus de stil în orice spațiu de locuit. Finisajul alb mat se îmbină armonios cu blatul superior din lemn într-o nuanță caldă, creând un contrast plăcut și atemporal. Dispune de două sertare superioare și două compartimente spațioase cu uși, ideale pentru organizarea eficientă a obiectelor esențiale din casă. Mânerele metalice adaugă un accent sofisticat și asigură o utilizare ușoară. Această comodă este ideală pentru living, dormitor sau hol, oferind atât soluții practice de depozitare, cât și un impact vizual deosebit.
Fabricat in Europa.
| Greutate | 60 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 85 × 60 cm |
| Codul produsului | 248916 |
| Categorie | Comoda |
| Culoare | Alb- maro roșiatic |
| Material | Lemn masiv pin |
| Latime | 100 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Numar compartimente | 1 |
| Numar de sertare | 4 |
| Numar de rafturi | 1 |
| Numar de usi | 1 |
| Adancime interior sertar | 43 cm |
| Inaltime interior sertar | 20 cm |
| Latime interior sertar | 44 cm |
| Înălțimea picioarelor | 12 cm |
| Picioare | 4 |
| Grosime blat | 23 mm |
| Greutatea admisă pentru sertar | 5 kg |
| Piesă de mobilier versatilă | Da |
| Greutatea admisă placii superioare | 10 kg |
| Culoare manere | Maro |
| Stil | Clasic |
| Origine | Germania |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet