Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







11.910,04 lei Prețul inițial a fost: 11.910,04 lei.5.956,07 leiPrețul curent este: 5.956,07 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 85136709
Acest colțar fix, de culoare crem, se distinge prin eleganța minimalistă și prin materialul său de velur catifelat, ce adaugă un aer sofisticat și modern. Textura fină și catifelată a velurului accentuează confortul, oferind o experiență tactilă plăcută și un aspect rafinat. Designul colțarului, cu linii rotunjite și forme fluide, transmite o senzație de continuitate și unitate, adaptându-se perfect unui spațiu contemporan și aerisit. Culoarea crem aduce un plus de luminozitate, fiind ușor de integrat într-un decor neutru sau în combinație cu accente mai vibrante. Structura modulară și aspectul robust, dar elegant, fac acest colțar o piesă de rezistență în orice living modern, invitând la momente de relaxare și confort într-un cadru sofisticat.
| Greutate | 198 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 85136709 |
| Categorie | Colțar fix |
| Material | Velur catifelat |
| Culoare | crem |
| Latime | 295 cm |
| Adâncime | 162 cm |
| Înălțime | 70 cm |
| Adancimea sezutului | 65 cm |
| Inaltimea sezutului | 43 cm |
| Inaltime cotiere | 67 cm |
| Largime cotiere | 30 cm |
| Inaltime spatar | 30 cm |
| Largime spatar | 265 cm |
| Capacitate maxima | 280 kg |
| Inaltimea picioarelor | 2 cm |
| Garda la sol | 2 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet