Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







7.139,00 lei Prețul inițial a fost: 7.139,00 lei.6.617,85 leiPrețul curent este: 6.617,85 lei.
„Dress Me” este un material premium de tapițerie, cu aspect sofisticat și textură catifelat-reliefoasă. Este rezistent, moale la atingere, dar cu personalitate vizuală — ideal pentru canapele statement.
Creat pentru a oferi un echilibru perfect între eleganță și durabilitate, acest material premium impresionează prin finețea la atingere, aspectul sofisticat și rezistența superioară în timp. Cu o structură densă și finisaj impecabil, Supreme este ideal pentru produsele care cer nu doar stil, ci și funcționalitate.
Produs nou, din fabrica.
| Material | Dress Me, Supreme |
|---|---|
| Lungime | 260 cm |
| Latime | 116 cm |
| Inaltime | 86 cm |
| Extensibila | Da |
| Extensie | 140/210 cm |
| Lungime sezut | 134 cm |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 60 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet