Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături








6.589,00 lei Prețul inițial a fost: 6.589,00 lei.6.108,00 leiPrețul curent este: 6.108,00 lei.
Produs nou, din fabrica.
| Lățimea | 230 cm |
|---|---|
| Adâncime | 266 cm |
| Categorie | Colțar extensibil |
| Material | catifea |
| Culoare | Galben mustar |
| Picior pe | dreapta, stanga |
| Extensibil | Da |
| Spațiu de depozitare | Da |
| Extensia | 210/140 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 60 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet