Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături






14.924,59 lei Prețul inițial a fost: 14.924,59 lei.6.047,84 leiPrețul curent este: 6.047,84 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 66835964
Această canapea fixă impresionează prin designul său modern și eleganța subtilă a tapițeriei într-o nuanță de bej deschis, perfectă pentru a crea o atmosferă luminoasă și relaxantă în livingul tău. Cu dimensiuni generoase și perne confortabile, este ideală pentru momente de relaxare alături de familie sau prieteni. Liniile curate și brațele late oferă un aspect sofisticat, iar materialele de înaltă calitate asigură durabilitate și confort pe termen lung. Adaugă un plus de rafinament și funcționalitate casei tale cu această piesă de mobilier versatilă și elegantă!
| Codul produsului | 66835964 |
|---|---|
| Categorie | Canapea fixa |
| Material | Velur catifelat |
| Culoare | crem |
| Latime | 316 cm |
| Adâncime | 136 cm |
| Înălțime | 66 cm |
| Adancimea sezutului | 100 cm |
| Inaltimea sezutului | 43 cm |
| Inaltime cotiere | 66 cm |
| Largime cotiere | 30 cm |
| Adancime cotiere | 136 cm |
| Inaltime spatar | 66 cm |
| Capacitate maximă de încărcare | 350 kg |
| Capacitate de încărcare pe loc | 100 kg |
| Garda la sol | 3 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet