Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături






6.568,47 lei Prețul inițial a fost: 6.568,47 lei.2.744,01 leiPrețul curent este: 2.744,01 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 54980730
Această canapea fixă, într-o nuanță versatilă de gri, impresionează prin simplitatea și eleganța sa clasică. Confecționată dintr-o țesătură rezistentă și plăcută la atingere, canapeaua este ideală pentru un decor modern sau tradițional. Brațele rotunjite și pernele generoase, ce asigură confortul sporit, îi oferă un aspect primitor și confortabil. Detaliul faldurilor de la bază adaugă un plus de rafinament, ascunzând picioarele și conferindu-i un aspect unitar și curat. Această canapea este o alegere excelentă pentru cei care caută o piesă de mobilier funcțională, confortabilă și estetică, perfectă pentru momentele de relaxare în living.
| Greutate | 156 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 54980730 |
| Categorie | Canapea fixa |
| Culoare | Gri |
| Latime | 210 cm |
| Adâncime | 92 cm |
| Înălțime | 102 cm |
| Adancimea sezutului | 50 cm |
| Inaltimea sezutului | 48 cm |
| Zonă largă de relaxare | 154 cm |
| Adâncime minimă a scaunului | 50 cm |
| Adâncimea maximă a scaunului | 66 cm |
| Inaltime cotiere | 68 cm |
| Largime cotiere | 28 cm |
| Adancime cotiere | 68 cm |
| Inaltimea picioarelor | 4,5 cm |
| Garda la sol | 4,5 cm |
| Inaltimea spatarului | 33 cm |
| Capacitate maxima | 300 kg |
| Inaltime perne de spate | 50 cm |
| Latime perne de spate | 93 cm |
| Adancime perne spate | 22 cm |
| Inaltime perne decorative | 36 cm |
| Latime perne decorative | 36 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet