Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături










12.278,89 lei Prețul inițial a fost: 12.278,89 lei.4.579,47 leiPrețul curent este: 4.579,47 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 21487563
Adaugă un strop de eleganță clasică și confort desăvârșit în livingul tău cu această canapea fixă, perfectă pentru un decor rafinat și primitor. Tapițată în catifea fină de culoare albastru închis, emană un aer sofisticat și calm, aducând o notă de stil atemporal în orice spațiu.
Designul său cu brațe rotunjite și picioare sculptate oferă un farmec clasic reinterpretat într-o manieră modernă, potrivindu-se perfect atât în interioarele vintage, cât și în cele contemporane. Pernele generoase și moi asigură un confort remarcabil, invitându-te la momente de relaxare totală sau la conversații plăcute cu cei dragi.
| Codul produsului | 21487563 |
|---|---|
| Categorie | Canapea fixa |
| Culoare | Vernil-albăstrui |
| Latime | 200 cm |
| Adâncime | 100 cm |
| Înălțime | 95 cm |
| Adancimea sezutului | 60 cm |
| Inaltimea sezutului | 50 cm |
| Inaltime spatar | 53 cm |
| Largime spatar | 148 cm |
| Largime cotiere | 25 cm |
| capacitate maximă de încărcare | 300 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet