Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături








11.109,38 lei Prețul inițial a fost: 11.109,38 lei.3.900,35 leiPrețul curent este: 3.900,35 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 11159867
Această canapea fixă, cu un design clasic și elegant, este alegerea perfectă pentru a adăuga un strop de rafinament și confort în orice locuință. Tapițeria sa într-o nuanță profundă de albastru închis aduce un aer sofisticat și calmant, ideal pentru a crea o atmosferă relaxantă în livingul tău. Formele rotunjite ale brațelor și spătarului, alături de picioarele din lemn sculptat, completează un look atemporal, perfect pentru interioare clasice sau contemporane. Pernele generoase și bine umplute oferă suport optim și un confort desăvârșit, fiind ideale pentru momentele de relaxare după o zi lungă. Această canapea nu doar că îmbunătățește estetica camerei tale, dar devine rapid piesa centrală a oricărui spațiu.
| Greutate | 150 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 11159867 |
| Culoare | Vernil-albăstrui |
| Lăţime | 170 cm |
| Adâncime | 100 cm |
| Înălţime | 95 cm |
| Numărul de perne de scaun | 2 |
| Varianta cotieră | căptușită |
| Numar de perne pentru spate | 3 |
| Numar de perne decorative | 2 |
| Numărul de picioare | 4 |
| Număr de locuri | 2 |
| Numărul de cotiere | 2 |
| Înălțimea șezutului | 50 cm |
| Zonă de relaxare | 118 cm |
| Adâncimea șezutului | 60 cm |
| Latime cotiere | 25 cm |
| Adâncime cotiere | 85 cm |
| Înălțimea cotierei | 63 cm |
| Înălțimea picioarelor | 12 cm |
| Capacitate maximă de încărcare | 250 kg |
| Înălțimea pernei pentru spate | 53 cm |
| Latimea pernei pentru spate | 53 cm |
| Înălțimea pernei decorative | 40 cm |
| Latimea pernei decorative | 40 cm |
| Garanție | 12 luni |
| Număr colete | 1 |
| Origine | Europa |
| Categorie | Canapea fixa |
| Conditii de livrare | Parțial asamblat |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet