Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături








11.521,41 lei Prețul inițial a fost: 11.521,41 lei.4.038,01 leiPrețul curent este: 4.038,01 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 58610949
Adaugă un plus de eleganță și confort absolut în livingul tău cu această canapea modernă, perfectă pentru relaxare și socializare. Tapițată în piele neagră premium, această canapea emană rafinament și stil contemporan, fiind ușor de integrat în orice decor. Finisajul neted și textura luxoasă adaugă o notă de exclusivitate, transformând orice cameră într-un spațiu sofisticat.
| Codul produsului | 58610949 |
|---|---|
| Categorie | canapea extensibilă |
| Material | Piele ecologica |
| Culoare | Negru |
| Latime | 160 cm |
| Adâncime | 100 cm |
| Înălțime | 97 cm |
| Adancimea sezutului | 55 cm |
| Inaltimea sezutului | 48 cm |
| Inaltime cotiere | 63 cm |
| Largime cotiere | 18 cm |
| capacitate maximă de încărcare | 300 kg |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet