Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







3.529,17 lei Prețul inițial a fost: 3.529,17 lei.1.734,51 leiPrețul curent este: 1.734,51 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 81277130
Adaugă eleganță și confort dormitorului tău cu acest pat de 180×200 cm, perfect pentru momentele tale de relaxare și odihnă. Designul modern cu tapițerie textilă premium și tăblia înaltă, decorată cu detalii stilate de cusături, oferă un suport excelent și un aspect rafinat. Picioarele din lemn adaugă un accent natural, completând armonios decorul dormitorului. Cu dimensiuni generoase și un stil versatil, acest pat este alegerea ideală pentru un somn odihnitor și o atmosferă de lux!
| Codul produsului | 81277130 |
|---|---|
| Categorie | Paturi |
| Material | |
| Culoare | Maroniu |
| Latime | 204 cm |
| Adâncime | 219 cm |
| Înălțime | 110 cm |
| Latimea zonei de culcare | 180 cm |
| Adancimea zonei de culcare | 200 cm |
| Inaltimea picioarelor | 18 cm |
| Garda la sol | 18 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet