Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







3.749,05 lei Prețul inițial a fost: 3.749,05 lei.1.734,51 leiPrețul curent este: 1.734,51 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 16299255
Adaugă un plus de eleganță dormitorului tău cu acest pat generos de 180×200 cm, perfect pentru un somn regal și un confort desăvârșit. Designul său modern, evidențiat de tapițeria textilă de înaltă calitate și liniile curate, se integrează armonios în orice decor. Tăblia tapițată, cu un model elegant de cusături, oferă un suport confortabil pentru momentele de relaxare. Picioarele robuste și subtile asigură stabilitate, adăugând o notă de rafinament minimalist. Creează-ți sanctuarul ideal pentru odihnă și stil cu acest pat de lux!
Somiera si salteaua se pot achiziționa separat.
| Codul produsului | 16299255 |
|---|---|
| Categorie | Paturi |
| Material | Tesatura |
| Culoare | Gri |
| Latime | 204 cm |
| Adâncime | 219 cm |
| Înălțime | 110 cm |
| Latimea zonei de culcare | 180 cm |
| Adancimea zonei de culcare | 200 cm |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet