Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




4.660,16 lei Prețul inițial a fost: 4.660,16 lei.1.550,96 leiPrețul curent este: 1.550,96 lei.
Articolul nr. 70224018
Acest pat de 180×200 cm emană eleganță modernă și funcționalitate premium. Tăblia sa tapițată în material textil cu textură fină și cusături discrete adaugă un accent sofisticat, completând designul minimalist. Cadru robust și stabil, asigurând confort și durabilitate, ideal pentru un somn odihnitor. Perfect pentru dormitoarele contemporane, acest pat oferă nu doar estetică rafinată, ci și un spațiu amplu pentru relaxare. Transformă-ți dormitorul într-un sanctuar al confortului și stilului cu această piesă de mobilier remarcabilă.
| Codul produsului | 70224018 |
|---|---|
| Categorie | Paturi |
| Material | Velur catifelat |
| Culoare | Negru |
| Latime | 189 cm |
| Adâncime | 217 cm |
| Înălțime | 104 cm |
| Capacitate maximă de încărcare | 600 kg |
| Garda la sol | 1,8 cm |
| Inaltimea picioarelor | 1,8 cm |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet