Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







3.398,26 lei Prețul inițial a fost: 3.398,26 lei.1.550,96 leiPrețul curent este: 1.550,96 lei.
1 în stoc
Articolul nr. 48925547
Transformă-ți dormitorul într-un spațiu modern și primitor cu acest pat de 140×200 cm! Tapițeria elegantă, într-o nuanță rafinată de gri, completează perfect orice stil de decor, iar tăblia matlasată adaugă un plus de confort și sofisticare. Picioarele din lemn masiv conferă stabilitate și un aer scandinav contemporan, asigurând în același timp o atmosferă caldă. Ideal pentru relaxare și odihnă, acest pat este combinația perfectă între estetică și funcționalitate!
Somiera si salteaua se pot achiziționa separat!
| Codul produsului | 48925547 |
|---|---|
| Categorie | Paturi |
| Material | Tesatura |
| Culoare | Maroniu |
| Latime | 164 cm |
| Adâncime | 219 cm |
| Înălțime | 110 cm |
| Latimea zonei de culcare | 140 cm |
| Adancimea zonei de culcare | 200 cm |
| Garda la sol | 18 cm |
| Inaltimea picioarelor | 18 cm |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
1 în stoc
Recenzii
There are no reviews yet