Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături





5.746,98 lei Prețul inițial a fost: 5.746,98 lei.1.550,96 leiPrețul curent este: 1.550,96 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 36486109
Transformă-ți dormitorul într-un sanctuar al confortului cu acest pat de 140×200 cm. Designul său modern, tapițeria elegantă într-o nuanță liniștitoare și liniile curate îmbină perfect stilul contemporan cu funcționalitatea. Picioarele robuste din lemn oferă stabilitate și un aer rafinat, în timp ce tăblia înclinată îți asigură un suport ideal pentru momentele de relaxare. Este alegerea perfectă pentru un decor luminos și spațios, care te invită la odihnă și liniște în fiecare seară.
Somiera și salteau se pot achiziționa separat.
| Codul produsului | 36486109 |
|---|---|
| Categorie | Paturi |
| Material | Tesatura |
| Culoare | Albastru |
| Latime | 156 cm |
| Adâncime | 224 cm |
| Înălțime | 105 cm |
| Latimea zonei de culcare | 140 cm |
| Adancimea zonei de culcare | 200 cm |
| Garda la sol | 18 cm |
| Inaltimea picioarelor | 18 cm |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet