Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







5.615,25 lei Prețul inițial a fost: 5.615,25 lei.1.734,51 leiPrețul curent este: 1.734,51 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 58624648
Transformă-ți dormitorul într-un sanctuar al relaxării cu acest pat elegant de 140×200 cm. Tapițat într-un material textil de calitate superioară, cu un design minimalist și picioare din lemn natural, acest pat aduce un aer modern și cald în orice încăpere. Dimensiunea sa compactă îl face ideal pentru spațiile mai mici, fără a sacrifica confortul. Cadrul robust și finisajele premium garantează durabilitate și stil pe termen lung. Alege acest pat pentru un somn odihnitor și un dormitor cu adevărat primitor!
Somiera și salteaua se pot achiziționa separat.
| Codul produsului | 58624648 |
|---|---|
| Categorie | Paturi |
| Material | |
| Culoare | Bej |
| Latime | 160 cm |
| Adâncime | 218 cm |
| Înălțime | 105 cm |
| Latimea zonei de culcare | 140 cm |
| Adancimea zonei de culcare | 200 cm |
| Inaltimea picioarelor | 19 cm |
| Garda la sol | 19 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet