Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături









7.146,68 lei Prețul inițial a fost: 7.146,68 lei.2.744,01 leiPrețul curent este: 2.744,01 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 37696843
Transformă-ți dormitorul într-un sanctuar al confortului cu acest pat modern și elegant! Cu un design inovator, acest model se remarcă prin tapițeria sa moale în nuanțe deschise, oferind un aer rafinat și relaxant. Laturile înalte creează un colț intim perfect pentru relaxare, iar buzunarele laterale practice sunt ideale pentru depozitarea cărților sau a obiectelor esențiale. Picioarele din lemn masiv adaugă stabilitate și un plus de stil scandinav, integrându-se armonios în orice decor. Alege acest pat pentru un somn odihnitor și un dormitor cu personalitate!
Salteaua se poate achiziționa separat
| Codul produsului | 37696843 |
|---|---|
| Categorie | Paturi |
| Material | |
| Culoare | crem |
| Latime | 100 cm |
| Adâncime | 210 cm |
| Înălțime | 90 cm |
| Latimea zonei de culcare | 100 cm |
| Adancimea zonei de culcare | 200 cm |
| Garda la sol | 10 cm |
| Adancime compartiment | 93 cm |
| Inaltime compartiment | 10 cm |
| Latime interior compartiment | 92 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet