Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături






5.253,63 lei Prețul inițial a fost: 5.253,63 lei.2.468,69 leiPrețul curent este: 2.468,69 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 58218557
Acest pat de 120×200 cm îmbină eleganța modernă cu funcționalitatea, fiind perfect pentru un dormitor contemporan. Tapițeria sa din material textil gri oferă un aspect sofisticat și neutru, ușor de integrat în orice decor. Tăblia capitonată adaugă un plus de confort, creând un spațiu relaxant pentru citit sau odihnă. Dotat cu spațiu de depozitare discret integrat, acest pat este ideal pentru organizarea lenjeriilor sau a altor obiecte personale. Construcția sa robustă și picioarele metalice elegante asigură stabilitate și durabilitate, oferind totodată un aer modern. Este alegerea ideală pentru cei care caută confort, stil și eficiență într-un singur produs!
| Codul produsului | 58218557 |
|---|---|
| Categorie | Paturi |
| Material | |
| Culoare | Gri |
| Latime | 122 cm |
| Adâncime | 209 cm |
| Înălțime | 110 cm |
| Latime topper | 120 cm |
| Adancime topper | 200 cm |
| Inaltime topper | 4 cm |
| Inaltime saltea | 20 cm |
| Capacitate maximă de încărcare | 120 kg |
| Inaltimea picioarelor | 10 cm |
| Picioare | 4 |
| Garda la sol | 10 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet