Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături







5.906,16 lei Prețul inițial a fost: 5.906,16 lei.1.633,56 leiPrețul curent este: 1.633,56 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 777371
Adaugă un strop de farmec vintage și eleganță exotică în locuința ta cu această comodă unică, inspirată din designul oriental. Realizată manual, cu detalii sculptate și finisaj antichizat în tonuri de albastru vibrant și auriu patinat, această piesă nu este doar un spațiu de depozitare funcțional, ci și o operă de artă. Perfectă pentru hol, dormitor sau living, comoda oferă suficient spațiu pentru păstrarea obiectelor tale, în timp ce completează decorul cu o notă de personalitate și rafinament. Alege autenticitatea și stilul aparte pentru casa ta!
| Codul produsului | 777371 |
|---|---|
| Categorie | Comoda |
| Material | Lemn masiv de salcam |
| Culoare | Pictata manual |
| Latime | 145 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Numar compartimente | 1 |
| Numar de usi | 1 |
| Adancime compartiment | 33 cm |
| Inaltime compartiment | 31 cm |
| Latime interior compartiment | 138 cm |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet