Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
Nr articol : 16201302
| Tip produs | Dressing cu oglinda |
|---|---|
| Culoare | Stejar artizanal |
| Latime | 250 cm |
| Inaltime | 216 cm |
| Adancime | 65 cm |
| Numar usi | 2 |
| Numar sertare | 3 |
| Numar compartimente | 11 |
| Garantie | 12 Luni |
| Origine | Germania |
| Transport | Gratuit in toata tara |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Recenzii
There are no reviews yet