Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături
0
zile
00
ore
00
min
00
sec
Adauga codul spring15 și primești -15% extra reducere la coșul de cumpărături




7.971,70 lei Prețul inițial a fost: 7.971,70 lei.3.478,20 leiPrețul curent este: 3.478,20 lei.
Stoc epuizat
Articolul nr. 20261716
Acest set de living combină perfect eleganța rustică cu funcționalitatea modernă, transformând orice cameră de zi într-un spațiu cald și primitor. Realizat într-un finisaj alb mat cu accente de lemn natural, setul adaugă luminozitate și un farmec clasic în decorul casei tale. Comoda TV oferă spațiu generos pentru dispozitive și accesorii, în timp ce vitrina elegantă este ideală pentru a expune obiecte decorative și colecții prețioase. Raftul suspendat completează armonios setul, oferind un loc perfect pentru cărți și decorațiuni. Acest set de living este alegerea ideală pentru cei care doresc să aducă un plus de rafinament și confort în locuința lor.
Fabricat în Europa.
| Greutate | 145 kg |
|---|---|
| Codul produsului | 20261716 |
| Categorie | Set living |
| Material | Fronturile din MDF, iar corpul din PAL |
| Culoare | Alb-maro |
| Adâncime | 42 cm |
| Latime | 297 cm |
| Înălțime | 202 cm |
| Culoare manere | Negre |
| Picioare | Fiecare corp are picioare micuțe incluse |
| Numar de rafturi | 2 |
| Numar de sertare | 4 |
| Numar de usi | 6 |
| Adancime vitrina | 42 cm |
| Inaltime vitrina | 202 cm |
| Latime vitrina | 97 cm |
| Adancime comoda TV | 41 cm |
| Inaltime comoda TV | 52 cm |
| Latime comoda TV | 180 cm |
| Adancime etajera | 18 cm |
| Inaltime etajera | 20 cm |
| Latime etajera | 138 cm |
| Capacitate maximă de încărcare a comodei | 35 kg |
| Capacitate de incarcare a etajerei | 3 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Instrucțiuni asamblare | Auto-asamblare ușoară cu instrucțiuni de asamblare |
| Origine | Germania |
| Conditii de livrare | Dezasamblat |
| Transport | Gratuit în toată țara |
| Promoții | 15% extra, 🌷 SPRING SALE |
Nu ai cont?
Creeaza cont
Stoc epuizat
Recenzii
There are no reviews yet